Pozwól Klientowi wypróbować produkt zanim go kupi

Rozszerzona Rzeczywistość

w Twoim biznesie

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality). Z pomocą naszej platformy projektujemy rozwiązania dla sklepów internetowych oraz producentów, dzięki którym wzrasta sprzedaż i zmniejsza się ilość zwrotów.

image
image
img
Floating Image
Dlaczego warto?

Czym jest
Augmented Reality?

Obejrzenie katalogu z wymarzoną kanapą, znalezienie jej w internecie, czy nawet wypróbowanie jej w sklepie nie odpowiada na pytanie – jak będzie ona wyglądać w moim domu? Nie ma perspektywy, brakuje odniesienia do rzeczywistych wymiarów – jest tylko zaaranżowana przestrzeń. Dzięki Aplikacji AR zobaczysz znacznie więcej – dopasujesz rozmiar, kolor, czy jej układ do rzeczywistych, domowych warunków.

42 %

kupujących uważa, że technologia AR ułatwiłaby im podjęcie decyzji o zakupie i skróciłaby czas pomiędzy wyszukaniem produktu, a zakupem

69 %

kupujących oczekuje, że sprzedawcy wprowadzą aplikacje AR

76 %

konsumentów kupowałoby więcej, gdyby miało możliwość sprawdzenia produktu przed zakupem

Twoje produkty w Rozszerzonej Rzeczywistości

Co zyskasz?

Zwiększysz sprzedaż

nowoczesna prezentacja oferty to więcej zainteresowanych klientów i większa sprzedaż

Zmniejszysz liczbę zwrotów

im dokładniej klient pozna Twój produkt, tym świadomiej podejmie decyzję o zakupie

Uzyskasz szybsze decyzje

możliwość wnikliwego zbadania produktu w środowisku klienta sprawi, że wybory staną się prostsze

Zbudujesz własną społeczność

zadowolony klient, który przekonał się do rozwiązania z dużym prawdopodobieństwem do Ciebie wróci

Będziesz bardziej eko

mniej zwrotów to m.in. mniej pracy kuriera, mniej spalonego paliwa, papieru, folii i innych opakowań, czyli świadome spojrzenie na środowisko

Zwiększysz możliwości magazynu

mniejsza ilość zwrotów przełoży się również na wydajność Twoich pracowników

Zobacz, jak to działa!
Wypróbuj aplikację

Jeśli nie jesteś przekonany o sile Rozszerzonej Rzeczywistości sprawdź ją u siebie. Pobierz aplikację demo i zobacz, jak działa. Chcesz zobaczyć swoje produkty w Rozszerzonej Rzeczywistości? Skontaktuje się z nami a nieodpłatnie wrzucimy Twoje produkty do naszej aplikacji demo.

Klienci, którzy nam zaufali

clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo
Dzięki współpracy z ARLITY możemy zaoferować klientom zupełnie nowe doświadczenie - nasi klienci sami stają się projektantami, a my możemy urzeczywistnić ich wizję. jestem przekonany, że działając wspólnie z ARLITY dostarczymy naszym klientom doskonałe narzędzia, ale również ciekawe doświadczenie.
Paweł Bereska
HJM Print
Technologie

Importujemy modele 3D z każdego oprogramowania

Aplikacja Rozszerzona Rzeczywistość z możliwością importu modeli Blender, 3ds max, DAE, V-ray, Sketchup, Inity, Conema4d, DWG, obj, 3ds, Solid Works, Autocad, Z-Brush, fbx

Kompleksowe wsparcie

Nie masz modeli 3D swoich produktów?

Zrobimy je dla Ciebie! Proste i złożone modele 3D, animacje, wysokojakościowe packshoty – zapewniamy kompleksową obsługę, szeroki wachlarz usług i gwarancję najwyższej jakości. Wiem wszystko o modelowaniu 3D.

ARLITY - sprawdzony partner
w technologii Augmented Reality

AR to stosunkowo nowe rozwiązanie, które choć widoczne w coraz większej ilości branż, nadal zaskakuje klienta ostatecznego. Rozszerzona Rzeczywistość to coś na pograniczu poszerzonej oferty premium i wirtualnej rzeczywistości.

Konfiguruj produkty

Pracujmy razem!

Masz projekt do omówienia?

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub umów rozmowę z konsultantem.