Nieograniczone możliwości Arlity Cloud

Dla agencji marketingowych
i e-commerce

Dostarcz swoim Klientom sprawdzonych rozwiązań dla ich platform e-commerce. Poznaj narzędzia w chmurze Arlity, które usprawniają procesy i rozwijają sprzedaż.

image
Nieograniczone możliwości Arlity Cloud

Dla agencji marketingowych i e-commerce

Dostarcz swoim Klientom sprawdzonych rozwiązań dla ich platform e-commerce. Poznaj narzędzia w chmurze Arlity, które usprawniają procesy i rozwijają sprzedaż.

 

image

14

lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania dla biznesu

98%

klientów, którzy przedłużyli współpracę z Arlity realizując
kolejny projekt

+100

stałych klientów z branży
wyposażenia wnętrz

Arlity Cloud - Oprogramowanie dla klientów agencji e-commerce

Platforma innowacyjnych rozwiązań biznesowych

Jeśli tworzysz strony i sklepy internetowe dla Klientów lub Klienci zgłaszają się do Ciebie z zapytaniami o modele 3D, aplikacje AR lub konfigurator, nie realizuj tego projektu samodzielnie!

Zwróć się do nas - dostarczymy Ci sprawdzonych rozwiązań, otrzymasz pomoc w postaci doświadczonego project managera, który poprowadzi Ciebie oraz Klienta przez cały proces wdrożenia. A co najważniejsze, podzielimy się z Tobą zyskami z projektu.

image

Poznaj rozwiązania Arlity

arlity modelowanie 3d

Modelowanie 3D

Konfigurator 3D

Konfigurator 3D

Konfigurator 3d fotel

Rozszerzona
Rzeczywistość

Strefa Architekta 
i PIM 3D

Arlity w działaniu

Nasi Klienci - zobacz wybrane realizacje

Dlaczego warto współpracować z Arlity?

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Czym jest Arlity Cloud?

Arlity Cloud platforma innowacyjnych rozwiązań, dedykowanych sprzedaży i marketingowi oraz zarządzaniu zasobami.

Aplikacje Arlity przeznaczone są dla firm produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Arlity Cloud i poszczególne aplikacje dostępne są w systemie abonamentowym.

Dla kogo są dedykowane rozwiązania Arlity?

Rozwiązania Arlity są dla wszystkich firm produkcyjnych i dystrybucyjnych, niezależnie od tego, czy ich sprzedaż skupia się na działaniach w e-commerce, poprzez platformę wewnętrzną czy w sklepach stacjonarnych.

Jakie narzędzia wchodzą w skład Arlity Cloud?

Arlity Cloud to na chwilę obecną następujące narzędzia:

 • Aplikacja AR - dedykowana dla każdego brandu aplikacja Rozszerzonej Rzeczywistości, pozwalająca obejrzeć produkty w przestrzeni rzeczywistej
 • Konfigurator 3D - zautomatyzowany konfigurator produktów, prezentujący przedmioty w widoku 3D. Konfigurator pozwala klientowi na samodzielną konfigurację produktu i automatycznie wylicza cenę na podstawie elementów konfiguracji. 
 • PIM 3D - platforma pozwalająca na gromadzenie, porządkowanie i udostępnianie oraz aktualizację zasobów 3D, informacji o produktach i zdjęć - narzędzie dedykowane do współpracy między producentem i dystrybutorami
 • Strefa Architekta - narzędzie pozwalające na udostępnianie plików 3D produktów we wszelkich możliwych rozszerzeniach i na wszystkie oprogramowania 3D. Sterfa Architekta służy przede wszystkim udostępnianiu modeli 3D, ale także opisów i specyfikacji technicznych niezbędnych w procesie projektowym. Narzędzie dedykowane współpracy między producentem i architektami.
 • Portal Partnera - narzędzie służące komunikacji między producentem i wszystkimi jego partnerami biznesowymi. To narzędzie pozwalające na udostępnianie treści, służących rozwojowi produktów, sprzedaży oraz marketingu. To baza contentowa, która gromadzi wszystkie zasoby marki i sposób zautomatyzowany dostarcza informacji wszystkim partnerom firmy.

Czy można rozwijać pakiet aplikacji w miarę zmiany potrzeb biznesu?

Oczywiście, w miarę rozwoju biznesu i pojawiających się potrzeb można rozbudowywać pakiet aplikacji Arlity, tworząc sieć powiązanych ze sobą narzędzi, a tym samym optymalizując kolejne procesy w firmie.

Jakie wartości dodane poza narzędziami otrzymuje klient?

Bezpieczeństwo. Korzystanie z aplikacji Arlity to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa danych. Wszystkie informacje przesyłane do chmury Arlity posiadają wysoki poziom zabezpieczeń. Co ważne, w chmurze Arlity tworzony jest backup danych, który zabezpiecza treści na wypadek jakiejkolwiek technicznej awarii wewnątrz firmy.

Wsparcie sprzedażowe i posprzedażowe. Zespół Arlity zapewnia wsparcie w postaci doradztwa, ale również pomoc techniczną i błyskawiczne rozwiązanie wszelkich napotkanych problemów. Zapewniamy wsparcie merytoryczne, techniczne i sprzedażowe podczas całego czasu korzystania z aplikacji.

Usługi Arlity dedykowane są zarówno dla małych jak i dużych firm. Koszty miesięcznego korzystania z aplikacji Arlity są niższe niż minimalny zalecany miesięczny budżet na Google Ads dla małej firmy.

Dlaczego warto współpracować z Arlity?

Arlity jest pierwszą na polskim rynku i jedną z głównych europejskich firm specjalizujących się w narzędziach AR i 3D dla biznesu w tak szerokim zakresie.

Naszą największą zaletą jest kompleksowość oferty i to, że nasze produkty uzupełniają się i współpracują ze sobą w ramach jednej platformy.

Dzięki współpracy z największymi markami na rynku, nasz workflow dopracowany jest w najmniejszych detalach, by sprostać nawet najbardziej nawet koroporacyjnym standardom.

Jednak nasze doświadczenie nie ogranicza się wyłącznie do współpracy z rynkowymi gigantami. Z naszych usług i oprogramowania Arlity korzystają także małe rodzinne firmy, startupy czy rozwijające się dopiero e-commerce'y.

Naszą zaletą jest elastyczność i wykorzystywanie sprawdzonych przez nas samych rozwiązań oraz reagowanie na potrzeby klienta i prowadzenie go przez cały proces przed, w trakcie i po wdrożeniu narzędzi. Jesteśmy obecni zawsze, gdy Klient potrzebuje naszego wsparcia.

Co musisz mieć by rozpocząć współpracę?

Zacznijmy od tego, czego nie musisz mieć, decydując się na współpracę z Arlity:

 • nie potrzebujesz specjalistów zajmujących się modelowaniem 3D - posiadamy własny team profesjonalnych i doświadczonych grafików 3D, którzy przygotują zoptymalizowane moedele 3D na nwjwyższym poziomie,
 • nie potrzebujesz infrastruktury i zasobów serwerowych - nasz infrastruktura serwerowa jest dotowa na setki tysięcy wyświetleń dziennie
 • nie potrzebujesz rozbudowanego zespołu - cały niezbędny do obsługi team projektowy (graficy, developerzy, project managerowie, customer success) zapewniamy my

Potrzebujemy jedynie chęci współpracy z naszym project managerem, który poprowadzi zarówno Ciebie jak i Twojego klienta przez cały proces przygotowania i wdrożenia projektu.

Jakie są przewagi konkurencyjne Arlity?

Największą przewagą jet to, że nie jesteśmy software housem, który od zera opracowuje rozwiązania pod klienta nie mając gotowej bazy.

W Arlity specjalizujemy się w określonym obszarze - jesteśmy ekspertami w swojej wąskiej dziedzinie.

Produkty, które oferujemy w ramach platformy Arlity Cloud, to rozwiązania stosowane przez naszych Klientów od lat i tylko na tych rozwiązaniach opieramy swoją działalność.

Mamy całą niezbędną infrastrukturę, by prowadzić płynnie cały proces wdrożenia, nie obciążając Klienta infrastrukturalnie, czasowo i zadaniowo.

Każdy projekt, którego realizacji się podejmujemy, dostarczamy ZAWSZE na czas.

Co gwarantujemy w ramach współpracy?

Klientowi gwarantujemy:

 • bezpłatną analizę potrzeb i podsumowanie wymagań Twojego klienta, by przygotować się do współpracy,
 • szybką wycenę - wyceny dokonujemy na podstawie briefu sporządzonego podczas rozmowy z Klientem,
 • niski próg wejścia - pracujemy w modelu abonamentowym SAS,
 • dostarczenie projektu na czas - ZAWSZE!

Agencji gwarantujemy:

 • atrakcyjne warunki prowizyjne oraz przejrzysty i pewny system rozliczeń

Czym wyróżniają się narzędzia Arlity?

Narzędzia (oprogramowanie) Arlity:

 • można w prosty sposób zaimplementować na każdej platformie sprzedażowej (rozwiązania typu low-code)
 • możemy spersonalizować na potrzeby Klienta i dopasowania do jego brandu
 • nie wpływają na page speed - szybkość ładowania strony Klienta pozostanie bez zmian po wdrożeniu narzędzia
 • KAŻDY KONFIGURATOR 3D JESTEŚMY W STANIE WDROŻYĆ W 30 DNI.
dedykowane oprogramowanie 3D i AR dla Twoich klientów

Dlaczego warto współpracować z Arlity?

 • icon png
  nie potrzebujesz specjalistów zajmujących się modelowaniem 3D - mamy team grafików 3D, posiadamy, wiedzę i doświadczenie, by przygotować zoptymalizowane modele 3D na najwyższym poziomie 
 • icon png
  nie potrzebujesz infrastruktury i zasobów serwerowych do uruchomienia konfiguratora - nasza infrastruktura serwerowa jest gotowa na setki tysięcy wyświetleń dziennie
 • icon png
  nie musisz rozbudowywać zespołu - cały niezbędny do obsługi projektu team mamy po swojej stronie
 • icon png
  nasze narzędzia działają na wszystkich przeglądarkach - na bieżąco aktualizujemy za Ciebie i Klienta oprogramowanie, by nie było przestojów w działaniu
 • icon png
  posiadamy narzędzia (konfigurator 3D), który można w prosty sposób zaimplementować - na każdej platformie sprzedażowej (low-code)
 • icon png
  konfigurator nie wpływa na page speed - szybkość ładowania strony lub sklepu twojego klienta pozostanie bez zmian po wdrożeniu narzędzia
 • Nie jesteśmy software housem, zatem:
 • icon png
  działamy na sprawdzonych przez nas i naszych klientów przez lata rozwiązaniach
 • icon png
  mamy bardzo wąską specjalizację i jesteśmy ekspertami w bardzo konkretnych rozwiązaniach
 • icon png
  nasz team jest w stanie wdrożyć KAŻDY KONFIGURATOR W 30 DNI
 • icon png
  ZAWSZE DOSTARCZAMY PROJEKTY NA CZAS
 • icon png
  gwarantujemy bezpłatną analizę potrzeb i podsumowanie wymagań twojego klienta
 • icon png
  oferujemy szybką wycenę (na podstawie briefu sporządzanego podczas rozmowy z klientem)
 • icon png
  niski próg wejścia z uwagi na model abonamentu (SAS)
 • icon png
  atrakcyjne warunki prowizyjne dla agencji w ramach współpracy - przejrzysty i gwarantowany system rozliczeń

Zobacz jak to działa u naszych Klientów!

ARLITY - sprawdzony partner w modelowaniu 3D

Nasze materiały nadają się do wykorzystania zarówno przez architektów i projektantów, jak i we wszelkich edytorach i konfiguratorach online.

 • modelowanie 3D dowolnych brył - bez względu na rozmiar i stopień skomplikowania
 • gwarancja jakości zoptymalizowanych modeli
 • modele gotowe do wyświetlania na stronach www oraz urządzeniach mobilnych
 • wizualizacje 3D gotowe do wykorzystanie w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości
 • modele 3D dedykowane do druku 3D
 • formaty: gltf, fbx, obj, 3DS i inne
 • kompatybilne z 3D Studio Max, V-ray, AutoCAD, SketchUp, ArchiCad i innymi programami dla projektantów
Pracuj z Arlity!

Zaufali nam już

clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo

Masz projekt do omówienia?

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub umów rozmowę z konsultantem ds. modelowania 3D wypełniając poniższy formularz.