Rozwiązania 3D i Rozszerzona Rzeczywistość
dla biznesu

Platforma
ARLITY Cloud

Arlity Cloud to platforma innowacyjnych rozwiązań
3D i AR, dedykowanych sprzedaży, marketingowi
oraz zarządzaniu zasobami.

image
Rozwiązania 3D i Rozszerzona Rzeczywistość
dla biznesu

Platforma ARLITY Cloud​

Arlity Cloud to platforma innowacyjnych rozwiązań
3D i AR, dedykowanych sprzedaży, marketingowi
oraz zarządzaniu zasobami.

image
kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Poznaj narzędzia ARLITY Cloud

Wybierz jedno narzędzie lub cały pakiet, który będzie najbardziej dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Możesz też rozwijać swój pakiet narzędzi stopniowo, w miarę rozwoju Twojej firmy.

 • icon png
  Rozszerzona Rzeczywistość
 • icon png
  Konfigurator 3D produktów
 • icon png
  PIM 3D
 • icon png
  Strefa Architekta
 • icon png
  Portal Partnera
image
Kompleksowe rozwiązania Platformy ARLITY Cloud

Narzędzia ARLITY - dopasowane do potrzeb Twojej firmy

 • icon png
  Rozszerzona Rzeczywistość

Dedykowane rozwiązanie dla każdego brandu aplikacja Rozszerzonej Rzeczywistości, pozwalająca obejrzeć produkty w przestrzeni rzeczywistej.

 • icon png
  Strefa Architekta

Narzędzie pozwalające na udostępnianie plików 3D produktów we wszelkich możliwych rozszerzeniach i na wszystkie oprogramowania 3D. Służy przede wszystkim udostępnianiu modeli 3D, ale także opisów i specyfikacji technicznych niezbędnych w procesie projektowym. Narzędzie dedykowane współpracy między producentem i architektami.

 • icon png
  Konfigurator 3D produktów

Zautomatyzowany konfigurator produktów, prezentujący przedmioty w widoku 3D. Pozwala klientowi na samodzielną konfigurację produktu i dynamicznie wylicza cenę na podstawie elementów konfiguracji. Jest narzędziem zarówno dla klientów B2B jak i B2C.

 • icon png
  Portal Partnera

Narzędzie służące komunikacji między producentem i wszystkimi jego partnerami biznesowymi. Pozwala na udostępnianie treści, służących rozwojowi produktów, sprzedaży oraz marketingu. To baza contentowa, która gromadzi wszystkie zasoby marki i sposób zautomatyzowany dostarcza informacji wszystkim partnerom firmy.

 • icon png
  PIM 3D

Narzędzie pozwalające na gromadzenie, porządkowanie i udostępnianie oraz aktualizację zasobów 3D, informacji o produktach i zdjęć – rozwiązanie dedykowane do współpracy między producentem i dystrybutorami.

Bezpieczeństwo

Platforma ARLITY to nie tylko funkcjonalność narzędzi, ale przede wszystkim bezpieczeństwo danych. Wszelkie zasoby użytkownika przechowywane są w chmurze z najwyższymi certyfikatami bezpieczeństwa.

Platforma ARLITY Cloud to 5 kompatybilnych ze sobą rozwiązań działających w systemie SaaS. ARLITY Cloud to: Konfigurator 3D, Rozszerzona Rzeczywistość, PIM 3D, Strefa Architekta oraz Portal Partnera.

Rozwiązania Platformy ARLITY Cloud przeznaczone są dla wszystkich firm produkcyjnych i dystrybucyjnych, niezależnie od tego, czy ich sprzedaż skupia się na działaniach w e-commerce, poprzez platformę wewnętrzną czy w sklepach stacjonarnych. Usługi Arlity dedykowane są zarówno dla małych jak i dużych firm.

Bezpieczeństwo i backup danych. Korzystanie z aplikacji Arlity to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa danych. Wszystkie informacje przesyłane do chmury Arlity posiadają wysoki poziom zabezpieczeń. Co ważne, w chmurze Arlity tworzony jest backup danych, który zabezpiecza treści na wypadek jakiejkolwiek technicznej awarii wewnątrz firmy. Wsparcie sprzedażowe i posprzedażowe. Zespół Arlity zapewnia wsparcie w postaci doradztwa, ale również pomoc techniczną i błyskawiczne rozwiązanie wszelkich napotkanych problemów. Zapewniamy wsparcie merytoryczne, techniczne i sprzedażowe podczas całego czasu korzystania z aplikacji.

Oczywiście, w miarę rozwoju biznesu i pojawiających się potrzeb można rozbudowywać pakiet aplikacji Arlity, tworząc sieć powiązanych ze sobą narzędzi, a tym samym optymalizując kolejne procesy w firmie.

Współpracę zaczynamy od rozpoznania potrzeb Klienta i weryfikacji posiadanych przez klienta modeli 3D produktów, a w przypadku gdy Klient modeli nie posiada, omawiamy proces ich przygotowania. ARLITY 3D STUDIO to dedykowany dział ARLITY, zatrudniający doświadczonych grafików 3D, którzy przygotowują modele 3D dla niemal wszystkich naszych Klientów.

Platforma ARLITY Cloud
pytania i odpowiedzi

Modele 3D niezbędne w Twoim biznesie

ARLITY 3D Studio

ARLITY 3D STUDIO to wewnętrzny dział grafiki 3D ARLITY, dzięki któremu zapewniamy naszym Klientom pełny zakres usług 3D i AR. Mamy własny kilkunastoosobowy zespół grafików i developerów, którzy każdego dnia pracują nad modelami 3D produktów, wizualizacjami oraz projektami konfiguratorów 3D i rozwiązaniami Rozszerzonej Rzeczywistości. Tworzymy dla Klientów:

 • icon png
  Modele 3D
 • icon png
  Rendery produktowe
 • icon png
  Fotorealistyczne wizualizacje produktów w pomieszczeniach
 • icon png
  Animacje i video
Technologie

Modele 3D kompatybilne z każdym oprogramowaniem i w każdym formacie

Technologie

Modele 3D kompatybilne z każdym oprogramowaniem i w każdym formacie

Modele 3d Blender, 3ds max, DAE< ZBrush, Sketchup, V-ray, UNity, obj, Cinema4d, DWG, 3ds, Autocad, Solid Works
Pracuj z Arlity!

Zaufali nam już

clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo

Masz projekt do omówienia?

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub umów rozmowę z konsultantem ds. modelowania 3D wypełniając poniższy formularz.