Jesteśmy specjalistami w modelowaniu 3D

Dostarczamy wysokiej jakości modele i wizualizacje 3D dostosowane do Twojego biznesu i wymagań.

image

Jesteśmy specjalistami w modelowaniu 3D

Dostarczamy wysokiej jakości modele i wizualizacje 3D dostosowane do Twojego biznesu i wymagań.

image
Pracujmy razem!

Odkryj modelowanie 3D dla swojej branży

image

Oświetlenie

image

Meble i dekoracja wnętrz

image

Wyposażenie ogrodów

Nadaj swoim projektom dodatkowego wymiaru

Kompleksowa obsługa 3D

Od prostych modeli, przez jakościowe packschoty, aż do złożonych ujęć kamery w rozbudowanych zleceniach - zapewniamy kompleksową obsługę i pełen pakiet usług związanych z projektami 3D, biorąc jednocześnie odpowiedzialność za każdy detal dostarczonego materiału.

Obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Naszym Klientom dostarczamy modele 3D produktów i urządzeń – zawsze w wysokiej jakości i zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb zleceniodawcy.

 • opracowanie wysokiej jakości modeli 3D od podstaw
 • modele 3D przygotowane na bazie dokumentacji 2D (AutoCAD, SolidWorks)
 • modele 3D przygotowane na bazie zdjęć i rysunków technicznych
 • modele 3D przygotowane na bazie opisów (bez konieczności posiadania dodatkowych materiałów)
 • optymalizacja modeli 3D Klienta
 • zmniejszenie rozmiaru plików i poprawa jakości tekstur
 • zmniejszenie liczby wyświetlanych trójkątów
 • uzupełnienie brakujących elementów siatek 3D i mapowania
* pracujemy na wszystkich formatach plików Klienta

Zastąp drogą i czasochłonną fotografię produktową najnowszą technologią. Wykorzystując modelowanie 3D można uzyskać rendery produktów w niczym nie odbiegające od fotografii. Podczas przygotowania modeli 3D stworzymy dla Ciebie packshoty produktowe – w dowolnym zbliżeniu, z dowolnego ujęcia kamery.

 • dowolne ujęcia kamer
 • dokładne zbliżenia
 • wysokiej jakości tekstury
 • bez konieczności posiadania dodatkowych zdjęć produktów

Przegotujemy profesjonalne aranżacje pomieszczeń z wykorzystaniem modeli 3D Twoich produktów, by prezentacja produktu była jeszcze bardziej atrakcyjna i przydatna dla architektów, projektantów oraz konsumentów. Aranżacje stanowią nie tylko formę uatrakcyjnienia prezentacji katalogowej, ale także inspirację do wykorzystania produktu w projekcie.

image
Szerokie zastosowanie

3D dla Twoich potrzeb

 • icon png
  design i architektura
 • icon png
  produkcja i przemysł
 • icon png
  AR (rozszerzona rzeczywistość)
 • icon png
  VR (wirtualna rzeczywistość)
 • icon png
  druk 3D
 • icon png
  video
 • icon png
  e-commerce

Przekonaj się o jakości naszych modeli 3D, wizualizacji i aranżacji!

Zachwyć i przyciągnij Klienta

Wizualizacje 3D w projektowaniu i wyposażeniu wnętrz

Zaprezentowanie Twojej oferty może być proste i innowacyjne jednocześnie – pozwól swoim klientom zobaczyć produkty z każdej perspektywy, w zbliżeniu i z idealnym odzwierciedleniem szczegółów.

image
Dla projektantów, producentów i architektów

Profesjonalne aranżacje z wykorzystaniem modeli 3D

Udostępnij architektom i projektantom wysokiej jakości modele 3D swoich produktów. Pozwól na kreatywne wykorzystanie przygotowanych materiałów - zagospodarowanie przestrzeni w rozszerzonej rzeczywistości, wirtualne spacery, przygotowanie kompletnych projektów i aranżacji wnętrz - wszytko to dzięki modelom 3D.

W ramach naszej oferty opracowujemy dowolne modele produktów dedykowanych dla branży architektury wnętrz. W tym m.in.:

 • icon png
  Modele 3D mebli
 • icon png
  Modele 3D lamp
 • icon png
  Modele 3D luster
 • icon png
  Modele 3D drzwi
 • icon png
  Modele 3D okien

Wykorzystaj je w swoim oprogramowaniu:
3D Studio Max, V-ray, AutoCAD, SketchUp, ArchiCad i inne

img

ARLITY - sprawdzony partner w modelowaniu 3D

Nasze materiały nadają się do wykorzystania zarówno przez architektów i projektantów, jak i we wszelkich edytorach i konfiguratorach online.

 • modelowanie 3D dowolnych brył - bez względu na rozmiar i stopień skomplikowania
 • gwarancja jakości zoptymalizowanych modeli
 • modele gotowe do wyświetlania na stronach www oraz urządzeniach mobilnych
 • wizualizacje 3D gotowe do wykorzystanie w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości
 • modele 3D dedykowane do druku 3D
 • formaty: gltf, fbx, obj, 3DS i inne
Technologie

Modele 3D kompatybilne z każdym oprogramowaniem i formatem pliku

Blender 3ds max, V-ray, Unity, SKETCHUP, fbx, DWG, obj, 3ds Autocad, SOLID WORKS

Zobacz portfolio
3D bez ograniczeń

Styl pracy dostosowany
do Ciebie

Dla wielu technologia 3D to ciągle nowość w kontekście wizualnej prezentacji produktów i usług. Nie dla nas! Możemy pochwalić się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem przy pracy z różnorodnymi projektami w trójwymiarze, AR i VR. Jednym z nich jest usługa ARLITY AR, która za pośrednictwem specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej, łączy świat rzeczywisty z generowanymi komputerowo modelami 3D. Zastanawiasz się, jak w Twoim domu będzie wyglądał sprzęt AGD z popularnej sieci sprzedaży?

Nie wiesz jaki kolor kanapy wybrać? A może chcesz zaprezentować zaprojektowaną przez Ciebie linię produkcyjną w fabryce kontrahenta? Po to stworzyliśmy naszą aplikację. Właśnie dzięki tym kompetencjom dziś możemy z pełną odpowiedzialnością zaoferować Klientom współpracę na najwyższym poziomie.

Dotrzymujemy założonych terminów, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie - to Ty mówisz czego potrzebujesz, a my modyfikujemy styl pracy do Twoich potrzeb. Za każdym razem jednak nasza współpraca z Klientem opiera się na pięciu fundamentach.

Poproś o bezpłatną wycenę wypełniając brief projektowy. Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h w celu doprecyzowania wymagań wobec naszych modeli 3D.

Wiemy, że dobre pomysły mogą wiele kosztować, dlatego troszczymy się o te wymyślone przez Ciebie. Po zaakceptowaniu propozycji współpracy opracujemy umowę o zachowaniu poufności (NDA), która chroni zarówno Twoją firmę, jak i wartość intelektualną projektów, których przygotownie nam zlecisz.

Opracujemy ścieżkę eksportu posiadanych przez Ciebie modeli 3D do naszego oprogramowania. Każdy z nich zostanie dodatkowo zoptymalizowany w celu zmniejszenia kosztu produkcji zleconego materiału.

W oparciu o dedykowany Panel Klienta zintegrowany z workflow („przepływ pracy”), procesem akceptacyjnym oraz chmurą z możliwością pobrania efektów końcowych prac, otrzymasz projekty i narzędzia do wykorzystania w swoim środowisku.

Po zakończeniu realizacji bezpłatnie dostarczymy Ci też platformę Product Information Management, na której znajdziesz wszystkie produkty i modele 3D gotowe do udostępnienia podwykonawcom i architektom.

Modelowanie 3d FAQ

Modelowanie 3D polega na tworzeniu trójwymiarowych modeli dowolnych obiektów w programie graficznym. Modelowaniem 3D zajmują się wyspecjalizowani w tego typu grafice specjaliści – graficy 3D. Modele 3D zwane są często cyfrowymi bliźniakami rzeczywistych obiektów, ponieważ są ich cyfrowym odzwierciedleniem. Profesjonalni graficy 3D, np. zespół ARLITY 3D Studio, potrafią w najdrobniejszych szczegółach odwzorować obiekty, tworząc model 3D. Modele 3D wykorzystuje się w produkcji, przemyśle, architekturze. Graficy 3D ARLITY 3D Studio przygotowują modele 3D produktów na podstawie różnego rodzaju informacji tj.:

 • Opisów produktów i specyfikacji technicznych
 • Zdjęć i rysunków technicznych
 • Grafik 2D.
Możliwe jest też stworzenie modeli 3D od podstaw. Co istotne, profesjonalni graficy 3D przygotowują modele o wysokim stopniu optymalizacji, przez co pliki z modelami są „lekkie”, a ich renderowanie np. na potrzeby wizualizacji jest znacznie szybsze.

Żeby uzyskać wysokiej jakości modele 3D produktów zaleca się wykonanie ich w profesjonalnym i dedykowanym modelowaniu 3D studio graficznym. Jedynie wyspecjalizowani graficy 3D są w stanie stworzyć modele idealnie odzwierciedlające rzeczywiste obiekty, a jednocześnie potrafią odpowiednio zoptymalizować modele. By ich renderowanie np. na potrzeby projektu architektonicznego było możliwie najkrótsze.

Pracuj z Arlity!

Z naszych modeli 3D korzystają

clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo

Masz projekt do omówienia?

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub umów rozmowę z konsultantem ds. modelowania 3D wypełniając poniższy formularz.