Poznaj Arlity

Pomagamy firmom wznieść się na zupełnie nowy poziom biznesu. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie Rozszerzonej Rzeczywistości i modelowania 3D.

Bo za sukcesem firm stoją ludzie…
z Arlity!

poznaj arlity informacje o firmie arlity rozszerzona rzeczywistość modelowanie 3d konfigurator 3d
image

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy specjalistami w zakresie Rozszerzonej Rzeczywistości. Znajdujemy się w europejskiej czołówce firm high-tech zajmujących się tworzeniem aplikacji AR dla biznesu.

Ponieważ AR (Augmented Reality) nie może działać bez modeli 3D, posiadamy własny, wewnętrzny dział grafiki 3D, dzięki któremu dostarczamy naszym klientom pełny zakres usług.

image
image
Arlity twórcą oprogramowania!

Czym jest
Arlity Cloud?

Usługi i produkty Arlity oparte są na oprogramowaniu, które stworzyliśmy od podstaw. Arlity Cloud to narzędzie, dedykowane producentom i dystrybutorom, którzy chcą dotrzeć do klientów i konsumentów z najpełniejszą opcją prezentacji produktów.

Co wchodzi w skład Arlity Cloud? Numerej jeden jest dedykowana aplikacja oparta na technologii AR. Ta podstawowa funkcjonalność uzupełniana jest o narzędzia takie jak Konfigurator produktów 3D, PIM 3D, Strefa Architekta oraz Portal Partnera.

Wszystko to uzupełnia inhouse'owa usługa modelowania 3D oraz optymalizacji modeli 3D.

image

Jak pracujemy
z Klientami?

Tylko w ciągu pierwszego roku działalności Arlity udało nam się rozpocząć współpracę z największymi producentami branży meblarskiej i oświetleniowej w Polsce. Naszą siłą są ludzie i dopracowany w detalach workflow, czyli proces prowadzenia Klienta i pełne wsparcie zarówno przed jak i po wdrożeniu Arlity Cloud. Nasz zespół sprzedaży, Customer Care i Support cały czas pozostają do dyspozycji Klienta.

image
image
stawiamy sobie ambitne cele

Misja i Wizja Arlity

Misją Arlity jest dostarczanie nowoczesnych technologii i ich popularyzacja, by służyły rozwojowi ludzi, firm i organizacji.

Chcemy tworzyć i rozwijać narzędzia dla przedsiębiorstw i instytucji, oparte na wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych, by odkrywać przed nimi zupełnie nowe możliwości, optymalizować zasoby i osiągać cele finansowe, z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju.

cele, zalety, wartości

Arlity w pigułce

Zależy nam na transparentności usług i procesów, jakie oferujemy w ramach współpracy. Zapewniamy wsparcie techniczne, merytoryczne, sprzedażowe i marketingowe, by narzędzia jakie dostarczamy Klientowi zostały wykorzystane w 100%, dając klientowi zadowolenie i efekty sprzedażowe.

We are Arlity and this is how we do it!

Poznaj Team Leaderów Arlity

Michał Pytel

Sales Director

Agata Krasnowska

Account Manager

Paulina Baraniak

Customer Success Manager

Artur Ratajczak

AR/ VR Project Manager

Radek Śliwiński

Support Team Leader

Krzysztof Migdał

Web Development Team Leader

Karolina Średzińska

Marketing Manager

Team grafików 3D i developerów

Mamy kilkunastoosobowy Team grafików i developerów. Każdego dnia pracują nad projektami aplikacji AR, konfiguratorów oraz
nad modelami 3D i wizualizacjami produktów dla naszych Klientów.

Pracuj z Arlity!

Zaufali nam już

clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo clients-logo

Masz projekt do omówienia?

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub umów rozmowę z konsultantem ds. modelowania 3D wypełniając poniższy formularz.