Stwórz profesjonalną i funkcjonalną bazę modeli 3D dla architektów i projektantów. Udostępniaj modele 3D, wizualizacje i informacje o produktach w sposób bezpieczny i uporządkowany. Stwórz Strefę Architekta z modelami 3D we wszystkich formatach z ARLITY. profesjonalnej i funkcjonalnej bazy modeli 3D wraz z informacjami o ofercie produktowej dla architektów, projektantów oraz dekoratorów? Stwórz ją z ARLITY!
Strefa Architekta Arlity modele 3d wizualizacje arnażacje

Oferujemy:

Modelowanie 3d na zlecenie

Nasz zespół grafików 3D stworzy model dowolnej bryły o każdym stopniu skomplikowania i z dowolną ilością detali. Tworzymy modele 3D high-poly i low-poly na potrzeby współpracy z architektami, a także do wykorzystania w konfiguratorze 3D produktów, wizualizacjach 3D, animacjach oraz aplikacji Rozszerzonej Rzeczywistości (AR). Tworzymy modele 3D we wszystkich formatach, współpracujące z każdym oprogramowaniem 3D.

PIM 3D narzędzie do magazynowania modeli 3d

PIM 3D to bank modeli 3D producenta, służący współpracy z partnerami firmy i dystrybutorami. PIM 3D jest narzędziem, która poza modelami 3D pozawala też na udostępnianie informacji o produktach, wizualizacji, video czy specyfikacji produktowych, niezbędnych w e-commerce. Narzędzie PIM 3D Arlity w ramach platformy Arlity Cloud, pozwala też na tworzenie bezpiecznych kopii wszystkich materiałów 3D.

Strefa architekta

To narzędzie dedykowane współpracy producentów z architektami, projektantami i dekoratorami. Z jednej strony stanowi bazę niezbędnych modeli i informacji o produktach dla projektantów, a z drugiej oferuje ekskluzywną przestrzeń do komunikacji producentów z współpracującymi z nimi projektantami. Co ciekawe, to również kanał komunikacji umożliwiający rozwój relacji biznesowych.
To przestrzeń inspiracji, gdzie każdy projektant z którym współpracujesz będzie miał dostęp do:

  1. modeli 3D produktów we wszystkich formatach
  2. kart technologicznych produktu
  3. instrukcji montażu
  4. indywidualnych cenników i rabatów partnerskich
najwyższa jakość dla branży wyposażenia wnętrz

Portfolio aranżacji dla architektów

Modele 3D wyposażenia wnętrz i ogrodów, które wykonujemy dla naszych Klientów – takie jak między innymi meble skrzyniowe i tapicerowane, oświetlenie, dekoracje ścian – tapety i panele dekoracyjne, czy architektura ogrodowa charakteryzują się najwyższą jakością. Dostosowane są każdorazowo do indywidualnych wymogów i wytycznych zleceniodawcy oraz do celu ich zastosowania. Zawsze jednak pozwalają na rozwój i wykorzystanie w kolejnych narzędziach i zastosowaniach.

Gwarantujemy

  • opracowanie wysokiej jakości modeli 3D low-poly oraz high-poly od podstaw
  • opracowanie modeli 3D na bazie dokumentacji 2D (AutoCAD, SolidWorks)
  • opracowanie modeli 3D na bazie zdjęć i rysunków technicznych
  • opracowanie modeli 3D na bazie opisów (bez konieczności posiadania dodatkowych materiałów)
Portfolio modeli 3d i aranżacji arlity
Dodatkowo, mamy możliwość przygotowania wizualizacji w pomieszczeniach dedykowanych dla architektów, wizualizacji 3D oraz animacji produktowych na bazie modeli 3D.

Sprawdź cennik

ARLITY przygotuje profesjonalne aranżacje wnętrz z wykorzystaniem modeli 3D dla architektów, co sprawi, że prezentacja produktu będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i przydatna dla architektów, projektantów oraz konsumentów. Aranżacje te to nie tylko atrakcyjniejsza prezentacja produktów katalogowych, ale także inspiracja do wykorzystania ich w nowych projektach.

Technologie

Opracowane przez nas Modele 3D są kompatybilne z każdym oprogramowaniem i formatem pliku

Blender, 3ds max, DAE, ZBrush, V-ray, Sketchup, Unity, fbx, DWG, Cinema4d, obj, Autocad, Solid Works, 3ds