Wersal to czołowy producent mebli na polskim rynku. To marka, która bez wątpienia stawia na znakomity design i nowoczesność. Wersal wyznacza trendy nie tylko tworząc nowe produkty i kolekcje, ale także kształtując standardy komunikacji, prezentacji produktów i relacji z partnerami. Właśnie dlatego jako jedna z pierwszych firm na rynku Wersal wprowadził aplikację Rozszerzonej Rzeczywistości Wersal AR, dzięki której konsumenci i architekci mogą zobaczyć produkty marki w dowolnym pomieszczeniu jeszcze przed zakupem. Aplikacja Wersal AR była prezentowana m.in. podczas targów Meble Polska w Poznaniu, stanowiąc jeden z ciekawszych punktów wydarzenia, jeśli chodzi o nowoczesne technologie.

Katalog produktów, konfiguracja produktu w 3D, Wizualizacja produktu w rozszerzeonej rzeczywistości

Wersal na Targach Meble Polska

Jak co roku podczas targów Meble Polska Wersal zachwycał stylem, nowymi produktami jak i koncepcją samego stoiska wystawowego. Zwiedzający nie mogli być rozczarowani widząc także bestsellerowe produkty marki. Jednak choć stoisko Wersal jest zawsze jednym z największych na poznańskich targach, to w przypadku producenta o tak szerokiej ofercie nie sposób zaprezentować podczas eventu wszystkich modeli, tkanin i opcji produktów. Rozwiązaniem pozwalającym marce zaprezentować szerszą ofertę, niż tylko modeli dostępnych na stoisku stała się aplikacja Wersal AR.

Aplikacja Wersal AR dla konsumentów i architektów

Aplikacja wersal AR stanowi narzędzie dla konsumentów, wspierając proces zakupowy i umożliwiając dobór idealnego mebla do przestrzeni klienta. Jednak podczas targów branżowych, Wersal wykorzystał aplikację AR jako nowoczesny i interaktywny sposób prezentacji oferty katalogowej. Zasoby bazy produktów i tkanin obiciowych w bazie aplikacji Wersal AR są regularnie uaktualniane i cały czas rozbudowywane. Aktualnie Wersal posiada największą w branży bazę produktów i tkanin, które obejrzeć może w 3D oraz w Rozszerzonej Rzeczywistości. Dzięki temu, podczas targów Meble Polska architekci, partnerzy biznesowi marki, zakupowcy i dystrybutorzy mogli skorzystać z aplikacji Wersal AR nie tylko by obejrzeć produkty w Rozszerzonej Rzeczywistości, ale szczególnie by zobaczyć nowe i bestsellerowe modele w najnowszych dostępnych tkaninach. Handlowcy Wersal chętnie korzystali podczas wydarzenia z aplikacji, by prezentować produkty partnerom biznesowym.

Rozszerzona Rzeczywistość w showroomie Wersal

Wersal ogromną wagę przykłada do prezentacji produktów, dlatego na stoisku ekspozycja była dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Niedawno Wersal otworzył także swój showroom produktowy, w którym, podobnie jak na targach prezentowane są nowości, ale i bestsellery marki. Tutaj również aplikacja AR służy specjalistom obsługujących klientów w showroomie, stanowiąc nowoczesny katalog produktowy, który posiada unikatową funkcję prezentacji produktu w Rozszerzonej Rzeczywistości.

Przestrzeń wystawowa na targach mebli

Jako marka wyznaczająca trendy w branży meblarskiej Wersal cały czas rozbudowuje zasoby aplikacji AR i konsekwentnie wykorzystuje Rozszerzoną Rzeczywistość jako jeden z elementów promocji produktów i budowania przewagi konkurencyjnej na rynku. Wersal lubi wyznaczać kierunek rozwoju rynku meblarskiej również pod względem nowoczesnych technologii.

Rozwiązania SAS dla producentów, dystrybutorów i e-commerce

Poznaj oprogramowanie Arlity dla biznesu​

Arlity Aplikacje AR dla biznesu
Dedykowane aplikacje AR

Rozszerzona Rzeczywistość

Konfigurator produktów

Konfigurator 3D

arlity strefa architekta
Do współpracy z architektami

Strefa Architekta

Zarządzaj modelami 3D

PIM 3D