Miło nam poinformować, że XRS Group sp. z o.o., właściciel marek ARLITY, Fusion XR, AR gis i Make Your Light, została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XVIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2023.

Wyróżnienie Geparda Biznesu przyznawane jest firmom, które mogą pochwalić się dużą dynamiką rozwoju skali biznesu. W ocenie dynamiki rozwoju firmy bazuje się na wynikach jej przychodów i zysków netto w określonym czasie. W przypadku XRS Group, wynik ten za okres 2021-2022 wyniósł 63,6%.

Wyróżnienie Geparda Biznesu to dla XRS Group dowód na doskonałą pracę, zaangażowanie całego naszego zespołu oraz na ogromne zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci. Bez ludzi, którzy każdego dnia pracują na sukces naszych marek - ARLITY, Fusion XR, AR gis oraz MakeYourLight, osiągnięcie wyników, jakie pozwoliły nam na uzyskanie tego wyróżnienia nie byłoby możliwe.

Jestem dumny, że przez te lata aktywności XRS Group na rynku byliśmy w stanie zapracować na status eksperta w technologii Rozszerzonej Rzeczywistości i 3D w Europie. Cieszy mnie, że przedsiębiorcy rozumieją i cenią sobie siłę nowoczesnych i immersyjnych technologii w biznesie. Ich popularyzacja i zwiększanie świadomości na temat technologii 3D i XR (AR/ MR/ VR) jest celem wszystkich marek XRS Group, ale ich wdrożenie, rozpowszechnienie korzystania z nich to nasz - XRS Group, naszych Partnerów i Klientów, wspólny sukces.

Nie pracujemy dla nagród, ale każde wyróżnienie to potwierdzenie, że co robimy, robimy naprawdę dobrze.
Bartosz Kotlarski CEO Arlity
Bartosz Kotlarski
CEO XRS Group