Spotkajmy się w Warszawie lub Berlinie

Rozszerzona Rzeczywistość to nadal dość abstrakcyjne pojęcie dla osób, które nie miały okazji zetknąć się z nią osobiście i poznać jej możliwości. Wiemy o tym, dlatego pojawiamy się na wielu wydarzeniach dedykowanych m. in. branży marketingowej oraz sprzedaży e-commerce, aby klienci mogli sprawdzić działanie technologii ARLITY i wypróbować narzędzia AR, jakie oferujemy. Nic nie przemawia do wyobraźni tak, jak wykorzystanie tych narzędzi w praktyce.

Najbliższe dwa miesiące zapowiadają się dla nas bardzo aktywnie.

Już 13 lutego nasze rozwiązania zaprezentujemy odwiedzającym targi E-commerce Berlin Expo. Uczestnicy będą mogli spotkać nasz zespół na stoisku D5.2 – lokalizację stoiska można sprawdzić tutaj.

A już 5 marca zapraszamy na Targi i konferencję e-commerce E-trade Show, która organizowana jest po raz drugi na Stadionie Narodowym w Warszawie. W trakcie tego wydarzenia poza możliwością spotkania z nami na stoisku, zapraszamy także na prelekcję Bartosza Kotlarskiego w trakcie panelu PRO. Bartosz przybliży branży e-commerce możliwość pokazania klientowi produktu, zanim ten go kupi, co wpływa na ograniczenie ilości zwrotów i obniżenie kosztów sprzedaży.

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem Rozszerzonej Rzeczywistości w swoim sklepie internetowym? Chcesz lepiej zrozumieć jej działanie? A może po prostu interesują Cię nowości technologiczne w marketingu? Każdy z tych powodów jest dobry, by spotkać się z nami podczas zbliżających się wydarzeń!

Subskrybuj newsletter ARLITY

Poinformujemy Cię o najnowszych publikacjach

[FM_form id=”1″]