Wsparcie sprzedaży B2B

Sprzedaż w kanale B2B rządzi się własnymi prawami. Procesy decyzyjne często przedłużają się ze względu na wielopoziomową strukturę decyzji oraz liczne zmiany w kolejnych prototypach. Przyspiesz decyzje klienta B2B! Zaprezentuj swoje produkty w ich przestrzeni dzięki praktycznym narzędziom dla Terenowych Przedstawicieli Handlowych!

Twoje produkty i materiały POS mogą znaleźć się w dedykowanej aplikacji, którą będzie posiadał każdy Przedstawiciel firmy! Pokaż Kontrahentowi planowaną ekspozycję towarów i na bieżąco reaguj na jego obiekcje i zmiany.

Przenieś produkt do przestrzeni Klienta dzięki AR

Pobierz aplikację i zobacz, jakie możliwości daje technologia Rozszerzonej Rzeczywistości. Przenieś produkty dostępne w katalogu do miejsca, w którym się znajdujesz.

Cały katalog Twoich produktów w Rozszerzonej Rzeczywistości pokażesz wykorzystując jedynie urządzenie mobilne, które posiada każdy KAM i Przedstawiciel Handlowy.

To skuteczne narzędzie wesprze sprzedaż i proces negocjacyjny w terenowych oddziałach klientów.

Efekty

Zmniejszenie liczby wizyt u klienta z 3 do 1 w celu uzyskania zgody na nowy sprzęt

20% wzrostu sprzedaży sprzętu w jednostkach terenowych klienta

20% mniejsza ilość zwrotów wyposażenia, które zostało dostarczone do odziałów terenowych

Innowacyjne narzędzia dla Twojego biznesu

zostań partnerem i wdrażaj rozszerzoną rzeczywistość    Mobilny katalog produktów w Rozszerzonej Rzeczywistości, dostępny w każdej chwili.

zostań partnerem i wdrażaj rozszerzoną rzeczywistość    Możliwość personalizacji produktu w wygodnym edytorze online, co pozwala na szybkie wprowadzanie zmian przekazywanych przez klienta.

zostań partnerem i wdrażaj rozszerzoną rzeczywistość   Atrakcyjne narzędzia sprzedażowe dla Przedstawiciela Handlowego, które pozwalają w łatwy sposób zaangażować klienta, przez co szanse sprzedaży wzrosną.

zostań partnerem i wdrażaj rozszerzoną rzeczywistość    Narzędzia pozwalające na akceptację prototypów w fazie projektu, dzięki czemu koszty prototypowania stają się znacznie niższe.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nasPrzeczytaj Politykę Prywatności ARLITY. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać klikając REZYGNUJ w treści otrzymywanych wiadomości.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów i usług ARLITY Sp z o.o. Sp. k. zgodnie z Polityką prywatności *

Zgadzam się na przesyłanie na mój adres e-mail oferty handlowej drogą elektroniczną, także z wykorzystaniem masowych systemów telekomunikacyjnych. *

 

Read Privacy Policy ARLITY. Consent to the processing of personal data for marketing purposes is voluntary and you can withdraw it at any time by clicking RESIGN in the content of received messages. *

I agree to process my personal data for marketing purposes of products and services of ARLITY Sp z o.o. Sp. k. according to the Privacy Policy*

I agree to send an e-mail offer to me by e-mail, also using mass telecommunications systems.*