Wsparcie sprzedaży B2B

Sprzedaż w kanale B2B rządzi się własnymi prawami. Procesy decyzyjne często przedłużają się ze względu na wielopoziomową strukturę decyzji oraz liczne zmiany w kolejnych prototypach. Przyspiesz decyzje klienta B2B! Zaprezentuj swoje produkty w ich przestrzeni dzięki praktycznym narzędziom dla Terenowych Przedstawicieli Handlowych!

Twoje produkty i materiały POS mogą znaleźć się w dedykowanej aplikacji, którą będzie posiadał każdy Przedstawiciel firmy! Pokaż Kontrahentowi planowaną ekspozycję towarów i na bieżąco reaguj na jego obiekcje i zmiany.

Przenieś produkt do przestrzeni Klienta dzięki AR

Pobierz aplikację i zobacz, jakie możliwości daje technologia Rozszerzonej Rzeczywistości. Przenieś produkty dostępne w katalogu do miejsca, w którym się znajdujesz.

Cały katalog Twoich produktów w Rozszerzonej Rzeczywistości pokażesz wykorzystując jedynie urządzenie mobilne, które posiada każdy KAM i Przedstawiciel Handlowy.

To skuteczne narzędzie wesprze sprzedaż i proces negocjacyjny w terenowych oddziałach klientów.

Efekty

Zmniejszenie liczby wizyt u klienta z 3 do 1 w celu uzyskania zgody na nowy sprzęt

20% wzrostu sprzedaży sprzętu w jednostkach terenowych klienta

20% mniejsza ilość zwrotów wyposażenia, które zostało dostarczone do odziałów terenowych

Innowacyjne narzędzia dla Twojego biznesu

zostań partnerem i wdrażaj rozszerzoną rzeczywistość    Mobilny katalog produktów w Rozszerzonej Rzeczywistości, dostępny w każdej chwili.

zostań partnerem i wdrażaj rozszerzoną rzeczywistość    Możliwość personalizacji produktu w wygodnym edytorze online, co pozwala na szybkie wprowadzanie zmian przekazywanych przez klienta.

zostań partnerem i wdrażaj rozszerzoną rzeczywistość   Atrakcyjne narzędzia sprzedażowe dla Przedstawiciela Handlowego, które pozwalają w łatwy sposób zaangażować klienta, przez co szanse sprzedaży wzrosną.

zostań partnerem i wdrażaj rozszerzoną rzeczywistość    Narzędzia pozwalające na akceptację prototypów w fazie projektu, dzięki czemu koszty prototypowania stają się znacznie niższe.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas