Marketing w technologii AR

Narzędzia marketingowe w Rozszerzonej Rzeczywistości to unikalne możliwości komunikacji z klientem! Ich wykorzystanie zaskakuje i angażuje klienta, co wzmacnia przekaz marki i sprawia, że zostaje zapamiętana.

Nie masz pomysłu, jak wprowadzić je do swojej strategii komunikacji? Sprawdź nasze podpowiedzi!

 

Pozwól opakowaniu sprzedawać!

Spraw, by opakowanie produktu stało się ambasadorem marki

Jaki nośnik treści towarzyszy Twojemu produktowi na każdym etapie drogi do klienta? Opakowanie! Stwórz opowieść, która sprzedaje, pokaż ją w Rozszerzonej Rzeczywistości i dołącz ją do opakowania produktu, by w każdej chwili klient mógł ją poznać. Przedstaw unikalne cechy produktu lub wyjaśnij zasady prowadzonej właśnie promocji i w atrakcyjny sposób zaprezentuj nagrody. Opakowanie może przenosić każdą treść, jaką zaprojektujesz.

Wideo katalog produktów, interkatywna ulotka

Wirtualne treści na drukowanych materiałach promocyjnych

Podczas targów i prezentacji ulotki zostają na standach, nie interesują odwiedzających? Katalogi giną w gąszczu innych materiałów, postrzegane są jako jedne z wielu? Klienci mimo poniesionych na druk nakładów proszą o materiały w wersji cyfrowej?

Zmień to!

Zaskocz potencjalnych klientów nowoczesnym przekazem multimedialnym,  dostarczając oryginalne cyfrowe treści do gotowych materiałów.  Przedłuż życie istniejących katalogów i ulotek, dodaj do nich nowoczesne i aktualne grafiki i nagrania. Spraw, że klienci zabiorą je ze sobą!

Gry i rozrywka w nowym wymiarze

Grywalizacja w Rozszerzonej Rzeczywistości? Działaj jak najwięksi!

Zaangażuj klienta w interakcje ze stworzoną przez Ciebie grą. Nie od dziś wiadomo, że nutka rywalizacji drzemie w każdym z nas, czeka jedynie na właściwy bodziec, by się uaktywnić. Stwórz wciągającą fabułę wspierającą cele biznesowe Twojej firmy oraz środowisko gry łączące świat rzeczywisty z wirtualnym i pozwól klientom dobrze się bawić, a jednocześnie zyskuj!

Daj się zauważyć w social media!

Unikalne filtry i efekty dostępne dla Twoich followersów w social media i w aplikacjach własnych!

Twoja marka działa aktywnie na Instagramie, Facebooku? Klienci i fani korzystają z dedykowanej aplikacji jaką stworzyłeś?  Okaż zainteresowanie swojej grupie docelowej! Pamiętaj, że użytkownicy social media i aplikacji to zwykle młode osoby, które oczekują, by marki traktowały ich jak partnerów. Spersonalizuj komunikację, stwórz unikalne efekty w Rozszerzonej Rzeczywistości, pozwól korzystać z nich swoim fanom i obserwuj rosnące zaangażowanie!

Filtry na instagram

Masz pytania? Napisz do nas