E-commerce w AR – sprawdź nowe możliwości!

Rozszerzona Rzeczywistość w sprzedaży internetowej?

E-commerce to bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. Klient kupuje wtedy, gdy ma czas i ochotę, mając dostęp do niemal nieograniczonej ilości sklepów i dostawców.

Spraw, by Twój sklep wyróżnił się z pośród konkurencji! Pozwól klientowi dopasować produkt do jego oczekiwań w konfiguratorze 3D, a następnie obejrzeć w Rozszerzonej Rzeczywistości!

 

Dopasuj narzędzia do oczekiwań klientów

69% badanych kupujących oczekuje, że sprzedawcy wprowadzą aplikacje AR jeszcze w 2019 r.

76% badanych konsumentów kupowałoby więcej, gdyby miało możliwość sprawdzenia produktu przed zakupem

42% kupujących uważa, że technologia AR ułatwiłaby im podjęcie decyzji o zakupie i skróciłaby czas pomiędzy wyszukaniem produktu, a zakupem

Wizualizacja i personalizacja produktów w 3D, prezentacja w Rozszerzonej Rzeczywistości

Zobacz, jak nasz konfigurator może wesprzeć Twoją sprzedaż. Integrując sklep internetowy z ARLITY umożliwisz klientom projektowanie produktów, które kupią. Co to znaczy? Dasz im możliwość personalizacji zakupów, czyli tego, o czym wszyscy mówią, ale nie wielu potrafi wprowadzić w życie.

Uruchom konfigurator i przekonaj się, jakie to proste. Wybierz produkt, dostosuj wszystkie opcje do Twoich oczekiwań i obejrzyj efekt końcowy.

Pobierz aplikację i sprawdź, jak działa Rozszerzona Rzeczywistość dla e-commerce. Sprawdź swój produkt w AR! Obejrzyj go w miejscu, w którym będzie wykorzystywany i oceń czy do niego pasuje.

Jak wykorzystanie AR wpłynie na Twój biznes?

  • Umożliwiając klientowi konfigurację produktu zgodnie z jego gustem i potrzebami, sprawiasz, że finalnie produkt jest bardzo dobrze dopasowany do oczekiwań nabywcy.
  • Dzięki temu spada ilość zwrotów, co obniża koszty transportu oraz koszty pracy w magazynie wysyłkowym ponoszone przez sprzedawcę.
  • Klient może sprawdzić produkt w Rozszerzonej Rzeczywistości w realnych rozmiarach, dzięki temu jest zaangażowany w zakup i przekonany do niego. To sprawia, że dysonans po zakupowy jest znacznie niższy, a skłonność do polecania sklepu i konfiguratora rośnie.
  • Świadome zakupy są odpowiedzialne i niosą ze sobą pozytywny komunikat: troska o środowisko naturalne. Mniej nietrafionych zakupów, to mniejsze zużycie surowców naturalnych i niższa emisja CO2 do atmosfery.
  • Klient, który raz przekona się do tego rozwiązania powróci do sklepu.
  • Zadowolenie klienta i jego zaangażowanie przełoży się na wzrost sprzedaży.

Rozszerzona Rzeczywistość dla e-commerce sprawdzi się w każdej branży

rozszerzona rzeczywistość dla e-commerce

Łatwa integracja z Twoim sklepem!

Masz pytania? Napisz do nas!Przeczytaj Politykę Prywatności ARLITY. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać klikając REZYGNUJ w treści otrzymywanych wiadomości.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów i usług ARLITY Sp z o.o. Sp. k. zgodnie z Polityką prywatności *

Zgadzam się na przesyłanie na mój adres e-mail oferty handlowej drogą elektroniczną, także z wykorzystaniem masowych systemów telekomunikacyjnych. *

 

Read Privacy Policy ARLITY. Consent to the processing of personal data for marketing purposes is voluntary and you can withdraw it at any time by clicking RESIGN in the content of received messages. *

I agree to process my personal data for marketing purposes of products and services of ARLITY Sp z o.o. Sp. k. according to the Privacy Policy*

I agree to send an e-mail offer to me by e-mail, also using mass telecommunications systems.*