E-commerce w AR – sprawdź nowe możliwości!

Rozszerzona Rzeczywistość w sprzedaży internetowej?

E-commerce to bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. Klient kupuje wtedy, gdy ma czas i ochotę, mając dostęp do niemal nieograniczonej ilości sklepów i dostawców.

Spraw, by Twój sklep wyróżnił się z pośród konkurencji! Pozwól klientowi dopasować produkt do jego oczekiwań w konfiguratorze 3D, a następnie obejrzeć w Rozszerzonej Rzeczywistości!

 

Dopasuj narzędzia do oczekiwań klientów

69% badanych kupujących oczekuje, że sprzedawcy wprowadzą aplikacje AR jeszcze w 2019 r.

76% badanych konsumentów kupowałoby więcej, gdyby miało możliwość sprawdzenia produktu przed zakupem

42% kupujących uważa, że technologia AR ułatwiłaby im podjęcie decyzji o zakupie i skróciłaby czas pomiędzy wyszukaniem produktu, a zakupem

Wizualizacja i personalizacja produktów w 3D, prezentacja w Rozszerzonej Rzeczywistości

Zobacz, jak nasz konfigurator może wesprzeć Twoją sprzedaż. Integrując sklep internetowy z ARLITY umożliwisz klientom projektowanie produktów, które kupią. Co to znaczy? Dasz im możliwość personalizacji zakupów, czyli tego, o czym wszyscy mówią, ale nie wielu potrafi wprowadzić w życie.

Uruchom konfigurator i przekonaj się, jakie to proste. Wybierz produkt, dostosuj wszystkie opcje do Twoich oczekiwań i obejrzyj efekt końcowy.

Pobierz aplikację i sprawdź, jak działa Rozszerzona Rzeczywistość dla e-commerce. Sprawdź swój produkt w AR! Obejrzyj go w miejscu, w którym będzie wykorzystywany i oceń czy do niego pasuje.

Jak wykorzystanie AR wpłynie na Twój biznes?

  • Umożliwiając klientowi konfigurację produktu zgodnie z jego gustem i potrzebami, sprawiasz, że finalnie produkt jest bardzo dobrze dopasowany do oczekiwań nabywcy.
  • Dzięki temu spada ilość zwrotów, co obniża koszty transportu oraz koszty pracy w magazynie wysyłkowym ponoszone przez sprzedawcę.
  • Klient może sprawdzić produkt w Rozszerzonej Rzeczywistości w realnych rozmiarach, dzięki temu jest zaangażowany w zakup i przekonany do niego. To sprawia, że dysonans po zakupowy jest znacznie niższy, a skłonność do polecania sklepu i konfiguratora rośnie.
  • Świadome zakupy są odpowiedzialne i niosą ze sobą pozytywny komunikat: troska o środowisko naturalne. Mniej nietrafionych zakupów, to mniejsze zużycie surowców naturalnych i niższa emisja CO2 do atmosfery.
  • Klient, który raz przekona się do tego rozwiązania powróci do sklepu.
  • Zadowolenie klienta i jego zaangażowanie przełoży się na wzrost sprzedaży.

Rozszerzona Rzeczywistość dla e-commerce sprawdzi się w każdej branży

rozszerzona rzeczywistość dla e-commerce

Łatwa integracja z Twoim sklepem!

Masz pytania? Napisz do nas!