Integracje i wtyczki do platformy ARLITY

Wtyczki ARLITY dla Twojej strony lub sklepu internetowego

Dla sklepów internetowych i stron przygotowaliśmy gotowe do instalacji wtyczki, które umożliwiają przeniesienie w kilka chwil produktów w 3D produktów w 3D oraz przeniesienie ich do środowiska Klienta przy użyciu Rozszerzonej Rzeczywistości. Dane o wykorzystaniu narzędzi ARLITY przez użytkowników Twoich narzędzi znajdziesz w swoim Google Analitycs!

Dostępne integracje:

Integracja przez API

Twoja strona lub sklep działa na innym systemie niż wymienione wyżej? Platforma ARLITY posiada rozbudowane API wraz z dokumentacją i przykładami użycia.
ARITY API wykorzystuje REST i jest dostępne zarówno dla aplikacji webowych jak i mobilnych: Arlity AR Viewer i Arlity AR Video.

Analizuj zachowania swoich klientów

Sprawdź, które produkty podlegają modyfikacjom i wzbudzają największe zainteresowanie klientów.
Dane zebrane przez Google Analytics online oraz w aplikacji mobilnej, w połączeniu z informacjami o konwersji i sprzedaży w Twoim sklepie, pozwolą Ci zrozumieć Klienta i zacząć efektywnie wykorzystywać tę wiedzę.

Importuj modele z najpopularniejszych programów

Chcesz umożliwić swoim Klientom korzystanie z konfiguratora 3D i aplikacji do wizualizacji w Rozszerzonej Rzeczywistości? Modele produktów możesz zaimportować z najpopularniejszych programów do grafiki 3D.

Przeczytaj Politykę Prywatności ARLITY. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać klikając REZYGNUJ w treści otrzymywanych wiadomości.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów i usług ARLITY Sp z o.o. Sp. k. zgodnie z Polityką prywatności *

Zgadzam się na przesyłanie na mój adres e-mail oferty handlowej drogą elektroniczną, także z wykorzystaniem masowych systemów telekomunikacyjnych. *

 

Read Privacy Policy ARLITY. Consent to the processing of personal data for marketing purposes is voluntary and you can withdraw it at any time by clicking RESIGN in the content of received messages. *

I agree to process my personal data for marketing purposes of products and services of ARLITY Sp z o.o. Sp. k. according to the Privacy Policy*

I agree to send an e-mail offer to me by e-mail, also using mass telecommunications systems.*