Integracje i wtyczki do platformy ARLITY

Wtyczki ARLITY dla Twojej strony lub sklepu internetowego

Dla sklepów internetowych i stron przygotowaliśmy gotowe do instalacji wtyczki, które umożliwiają przeniesienie w kilka chwil produktów w 3D produktów w 3D oraz przeniesienie ich do środowiska Klienta przy użyciu Rozszerzonej Rzeczywistości. Dane o wykorzystaniu narzędzi ARLITY przez użytkowników Twoich narzędzi znajdziesz w swoim Google Analitycs!

Dostępne integracje:

Integracja przez API

Twoja strona lub sklep działa na innym systemie niż wymienione wyżej? Platforma ARLITY posiada rozbudowane API wraz z dokumentacją i przykładami użycia.
ARITY API wykorzystuje REST i jest dostępne zarówno dla aplikacji webowych jak i mobilnych: Arlity AR Viewer i Arlity AR Video.

Analizuj zachowania swoich klientów

Sprawdź, które produkty podlegają modyfikacjom i wzbudzają największe zainteresowanie klientów.
Dane zebrane przez Google Analytics online oraz w aplikacji mobilnej, w połączeniu z informacjami o konwersji i sprzedaży w Twoim sklepie, pozwolą Ci zrozumieć Klienta i zacząć efektywnie wykorzystywać tę wiedzę.

Importuj modele z najpopularniejszych programów

Chcesz umożliwić swoim Klientom korzystanie z konfiguratora 3D i aplikacji do wizualizacji w Rozszerzonej Rzeczywistości? Modele produktów możesz zaimportować z najpopularniejszych programów do grafiki 3D.